“ИНЧЁН 2014”-т ОРОЛЦОХ МОНГОЛЫН БАГ ТАМИРЧИД

2014 оны 09 сарын 18

 УСАНД СЭЛЭЛТ:

Эрэгтэй: Б.Амарболд, М.Дэлгэрхүү, Э.Бямбасүрэн, Б.Дөлгөөн

Эмэгтэй: Ц.Мөнгөнсор, Б.Есүй, С.Номун, Э.Нандинзаяа

БАЙТ ХАРВАА:

Эрэгтэй: Г.Ган-Эрдэнэ, Ж.Гантөгс, Г.Мягмардорж, Б.Долгорсүрэн, Ж.Тулга, Н.Өлзийхутаг, П.Жамъянгомбо,

Эмэгтэй: А.Энхтуяа, Д.Мирослава, Ж.Дагийжанчив, Б.Урантунгалаг, Э.Болормаа, Б.Батдулам, О.Муянжаргал

ХӨНГӨН АТЛЕТИК:

Эрэгтэй: Г.Шижирбаатар, Б.Ачитбилэг, Н.Энхтөр, А.Ахит, Г.Одхүү, Н.Мөнхбаяр, Б.Поржпалам, Д.Гантулга, Б.Сэр-Од

Эмэгтэй: Ч.Шинэцэцэг, Б.Мөнхзаяа, П.Маамуу

БАДМИНТОН:

Эрэгтэй: Ж.Гэрэлсүх, М.Батдаваа,

Эмэгтэй: М.Дуламсүрэн, Б.Хулангоо

БЕЙСБОЛЛ:

Эрэгтэй баг: Б.Мөнх-Очир, Л.Нармандах, М.Баттүшиг, О.Өнөболд, Ц.Батзул, Б.Баасандож, Ө.Жавхлан, Д.Мөнхбат, Д.Пүрэвхишиг, Б.Дэчинсүрэн, Б.Эрдэнэбулаг, Г.Ган-Эрдэнэ, С.Пүрэвжав

САГСАНБӨМБӨГ:

Эрэгтэй: Б.Билгүүн, Т.Санчир, Г.Баттөр, Б.Одбаяр, Д.Дэлгэрням, О.Сэргэлэн, М.Бадрах, Ц.Азбаяр, Б.Мөнхболд, М.Отгонмөнх, О.Ууганбаяр, Ш.Сэдбазар

Эмэгтэй: Б.Хос-Эрдэнэ, О.Болортуяа, Б.Солонго, Г.Золзаяа, Д.Ганзул, Ж.Мөнхсувд, Г.Энхдэлгэр, З.Цолмон, Г.Баярцэцэг, Б.Алтанзаяа, И.Долгор

БОУЛИНГ:

Эрэгтэй: Ж.Содномдорж, Б.Батмөнх, Ц.Батжаргал, Д.Зоригт, М.Түвшинсанаа, Г.Алтангэрэл

Эмэгтэй: Т.Дорждэрэм, Х.Өлзийхорол, Л.Цэцэгсүрэн

БОКС:

Эрэгтэй: 49 кг Г.Ган-Эрдэнэ, 52 кг Х.Энхдэлгэр, 56 кг Н.Төгсцогт, 60 кг Д.Отгондалай, 64 кг Б.Чинзориг, 69 кг Б.Түвшинбат, 75 кг Н.Шинэбаяр, 81 кг С.Эрдэнэбаяр, 91 кг Д.Отгонбаяр, +91 кг Б.Энхбаяр

Эмэгтэй: 51 кг М.Нандинцэцэг, 60 кг О.Сувд-Эрдэнэ, 75 кг Э.Ундрам

ШИРЭЭНИЙ ТЕННИС:

Эрэгтэй: Э.Лхагвасүрэн, Б.Эгшиглэн, Б.Билэгт, Б.МөнхОргил, Б.Мөнхсайхан

Эмэгтэй: Б.Содболор, Б.Энхжин, Б.Батхишиг

ТАЕКВОНДО:

Эрэгтэй: 54 кг М.Түмэнбаяр, 58 кг А.Нацагдорж, 63 кг П.Тэмүүжин

Эмэгтэй: 49 кг С.Янжинлхам, 53 кг Г.Оюун-Эрдэнэ, 57 кг З.Оюунбилэг

ТЕННИС:

Эрэгтэй: М.Бадрах, Б.Оюунбат, С.Сүхжаргал, Д.Эрдэнэбаяр

Эмэгтэй: А.Жаргал, Г.Дөлгөөнжаргал, Э.Болор, Э.Эрдэнэсүрэн

СОФТ ТЕННИС:

Эрэгтэй: Б.Энхжин, Э.Тэлмэн, А.Дамдин, Г.Энхтүвшин, У.Баясгалант

Эмэгтэй: Э.Солонго, С.Ганчимэг, М.Анударь, А.МөнхУчрал, Б.Норовсүрэн

ТРИАТЛОН:

Эрэгтэй: Ч.Гансүх, Н.Тэмүүлэн

Эмэгтэй: И.Хүслэн, Э.Сүрэнням

ХҮНДИЙГ ӨРГӨЛТ:

Эрэгтэй: 69 кг Б.Оргилсайхан, 94 кг А.Амартөгс, 105 кг Т.Төмөрбаатар

Эмэгтэй: 53кг Б.Анхзаяа, О.Баярцэцэг, 58 кг А.Отгонжаргал, Б.Дэнсмаа, +75 Ц.Ариунжаргал

УШУ:

Эрэгтэй: 56 кг Б.Мягмарсүрэн, 70 кг Т.Отгонзаяа

Эмэгтэй: 52 кг С.Амгаланжаргал, 60 кг А.Зууннаст

ДУГУЙ:

Эрэгтэй: Т.Төгөлдөр, А.Алтансүх, Б.Мягмарсүрэн, Б.Наранхүү

Эмэгтэй: Ц.Солонго, Т.Энхжаргал, Б.Орхонтуяа

ТУЯЛЗУУР СЭЛЭМ:

Эрэгтэй: Э.Дөлгөөн, Э.Нямлхагва, Б.Батхүү

Эмэгтэй: Б.Цолмон, Б.Гэрэлмаа, Ю.Ариунзаяа

ГОЛЬФ:

Эрэгтэй: Д.Өлзийдэлгэр, Л.Дондовцэвээн, Б.Алтайбаатар, Г.Мэндсайхан,

Эмэгтэй: Д.Баярмаа, Б.Батнаран, А.Энэрэл

ГАНДБОЛЛ:

Эрэгтэй: Д.Бадрал, П.Юмчиндорж, Д.Эрдэнэ-Очир, Б.Мөнхбилэг, Д.Цогтбаяр, С.Нямдорж, Г.Цэнгүүнбаяр, Б.Баатарсүрэн, Б.Бэлгүтэй, Х.Нарангэрэл, Л.Загдсүрэн, Н.Ганчөдөр, Б.Бадамсэд, Б.Дарханбаатар

ЧӨЛӨӨТ БӨХ:

Эрэгтэй: 57 кг Б.Номин, 61 кг Т.Түвшинтулга, 65 кг Г.Мандахнаран, 74 кг Д.Гомбодорж, 86 кг П.Өсөхбаатар, 97 кг Д.Хүдэрбулга, 125 кг Ж.Чулуунбат

Эмэгтэй: 48 кг Э.Нарангэрэл, 55 кг С.Бямбацэрэн, 63 кг С.Цэрэнчимэд, 75 кг О.Бурмаа

ЖҮДО:

Эрэгтэй: 60 кг Г.Болдбаатар, 66 кг Д.Төмөрхүлэг, 73 кг Г.Одбаяр 81 кг Н.Дагвасүрэн, 90 кг Л.Отгонбаатар, -100 кг Н.Түвшинбаяр, +100 кг Ө.Дүүрэнбаяр

Эмэгтэй: 48 кг М.Уранцэцэг, 52 кг А.Цолмон, 57 кг Д.Сумъяа, 63 кг Б.Мөнгөнчимэг, 70 кг Ц.Наранжаргал, -78 кг Б.Мөнхтуяа, +78 О.Жавзмаа

БУУДЛАГА:

Эмэгтэй: О.Гүндэгмаа, Ц. Мөнхзул, Т.Баярцэцэг, О.Янжинлхам, Ч. Нарантуяа, Г.Нандинзаяа

Эрэгтэй: Э.Даваахүү, Б.Сайннасан, А.Алтанхуяг, Н.Баяраа, Б.Бишрэл, Ж.Ганхуяг, О.Энхсайхан, Д.Ганзориг